Videoyu oynat

Hakkımızda

Firmamız 15 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe önemli projelerde yer almıştır. Yapı birimlerinin her alanında hizmet vermeye devam eden firmamız. Üretici olarak hafif çelik ve ağır çelik projelerde yurt içi ve yurt dışında birçok projeye imza atmıştır. İnşaat kalemlerinin hafriyat beton işlemleri çelik üretimi mobilya aksamlarını kendi bünyemizde bulunan ekiplerimiz tarafından özenle uygulaması yapılmaktadır. Bota Yapı sizlere istediğiniz kaliteli yaşam standartları sağlayan hayatın her kısmında içinde bulanabileceğiniz yapılar üretmeye ve uygulamaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Ticari faaliyetlerinde müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendisine prensip edinen bota yapı, En iyiye ulaşmak için sürekli çalışmaktadır. Yüksek kalite ve doğru fiyatlandırmanın müşterilerimiz için öneminin bilincindeyiz.

Vizyonumuz

Toplam kalite anlayışıyla hareket eden Bota Yapı, hammaddenin giriş aşamasından mamul olarak çıkış aşamasına kadar sorumluluğunun bilincinde olarak sektöründe en uygun fiyata ve en kaliteli yapıları müşterilerine sunmaktadır.

Kalite Politikamız

Sürekli olarak kendini yenileme prensibi ile her anlamda müşteri ihtiyaçlarını karşılamak, çalışan ve tedarikçilerinin memnuniyetini sağlamak, ürünlerinde sürekli kalite yönetimi, insana ve çevreye saygılı, duyarlı bir yaklaşımla uzun dönemler hizmet eden kalıcı bir kuruluş olmaktır. Geleceği yakalama, bu günü yaşama, dünden kopmama felsefesi ile hayallerinizi önce projelendiren sonra hayata geçiren Bota yapı, sektöründe çözüm ortağınız olmaya her zaman devam edecektir.

Ekibimiz

Merve
Yaman

Proje Yöneticisi

HANDE
KİRAZ

Mimar
Çelik Ev
Ticari Ofis
Otel
Şantiye Yapıları
Konteyner
Eğitim Yapıları

Mutlu Müşteriler

Scroll to Top
Scroll to Top
background

Projenizin tamamlanmasına çok az kaldı!

1000+ müşterimizle daha çok çevreciyiz...