Hayallerinizin başladığı yerdesiniz!

Planlarız

Çelik yapılarda müşteriye özgün mimari tasarımlar sunmaktayız. İsteklerinizi göz önünde bulundurarak arazinin şartlarına göre size özel mimari çözümlerimiz ve görsel sunumlarımız ile hayallerinizi kısıtlamadan gerçeğe dönüştürüyoruz. Bota Yapı ailesi konusunda uzman mimar ve mühendisleri ile çelikte özgün tasarımlarımız ile devam etmektedir.

Üretiriz

Hafif çelik ve ağır çelik üretimlerimiz bünyemizde bulunan fabrikamızda imalatları proje bazlı yapılmaktadır. Sürekli kendini geliştiren ve yenileyen üretim alt yapısı ile alanında profesyonel ekipler ve en son teknoloji rollform makinalarımız ile hızlı ve hatasız üretimlere imza atmaya devam etmekteyiz.

Uygularız

Planlanan ve üretilen çelik yapıları tarafımızdan hazırlanan uygulama projeleri ile sahada sıfır hata ilkesiyle kaba teslim, ileri teslim ve anahtar teslim seçenekleri ile uygularız. Yapılması istenilen projelerin sadece yapılarının değil çevre düzenlemesi, Hafriyat aşaması, beton uygulamaları , tüm ince işler ve peyzaj düzenlenmesi anahtar teslim olarak uygulamalarımız bulunmaktadır.

Güvenilir ve Sağlam Yapılar

Scroll to Top
Scroll to Top
background

Projenizin tamamlanmasına çok az kaldı!

1000+ müşterimizle daha çok çevreciyiz...